JESSE L. MARTIN

20. května 2015 v 17:22 | theflashmaniak
Jméno: Jesse Lamont Watkins
Datum narození: 18.ledna 1969

Jesse patřil dlouhou dobu mezi stydlivé děti, protože nerad mluvil se svým silným jižanským přízvukem. Tuto zábranu překonal, když ho jeho učitel obsadil ve školním dramatickém kroužku do role pastora ve hře The Golden Goose, v níž svůj přízvuk s úspěchem upltanil. Jednalo se také o Jesseho první hereckou zkušenost. V následujících letech navštěvoval nejrůznější střední i vysoké umělecké školy a jeden rok byl dokonce zvolen za nejtalentovanějšího ve své třídě.

Po vystudování zkoušel štěstí v místních divadlech, telenovelách a reklamách, což mu ovšem na živobytí nestačilo, proto si ve stejné době přivdělával prací v nejrůznějších reastauracích ve městě. Během zaměstnání v Moondance Diner se v podstatě náhodou dostal k jedné ze svých nejznáměnšjích rolí - v téže restauraci pracoval Jonathan Larson, který hledal obsazení do muzikálu Rent. Pěvecké nadání Jessemu nechybělo a posléze nastoupil v newyorském divadle v roli Toma Collinse, homosexuálního počítačového génia a učitele filosofie.

Dílčí role v nejrůznějších seriálech na sebe nenechaly dlouho čekat, protože se Jese objevil naprříklad v Ally McBealové nebo v Reastaurantu. Během let 1999 až 2008 ztvárňoval detektiva Eda Greena v seriálu Právo a pořádek.

zdroj: csfd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama