EXCLUSIVE: GRANT GUSTIN AND THE FLASH CAST LOOK AHEAD TO SEASON 2!

20. května 2015 v 20:26 | theflashmaniak |  Interviews

Přeložila jsem pro vás článek s herci Flashe ze stránky nerdist.com. V rozhovorech se dozvíte o velkém finále první série a menší naťukávky o sérii druhé.

Nerdist: Barry si prošel úžasnou cestou tuto sérii. Jak se blížíme ke konci, co ho motivuje? Je to v první řadě vražda jeho matky?
Grant: Barry je někdo, kdo očividně nosí své srdce na dlani. Alespoň tak ho zobrazuji. (smích) To je to, co v konečném důsledku je základem a hnacím motorem Barryho. Ale teď má ve svém životě Caitlin a má Cisca. On je tu pro ně také a mnohokrát ho popohánějí v dané situaci. Záleží na tom, na co se soustředí, co je přímo před ním. Ale co neustále Barryho popohání je naleznutí Reverse-Flashe, být na něj připravený, být dost silný, aby se mu postavil a pochopil, co se stalo a proč se to stalo.

Nerdist: Jakmile se tyto otázky zodpoví, bude se muset Barry předefinovat?
Grant: Takhle to v televizních seriálech obecně funguje. Bude tu nový motiv a tón. Jsem si jistý, že Barry najde větší důvěru a bude o krok blíž tomu Fashovi, kterého známe z komisků.

Nerdist: Bude v show více karaoke? Pokud ano, mluvíme tu o Saturday Night Fever nebo Xanada soundtrack?
Grant: (smích) Jakýkoliv John Travolta...Já nevím, ale doufám v to. Tohle byla určitě jedna z mých oblíbených epizod. Doufám, že tohoto uděláme ještě hodně ve 2.sérii.


Nerdist: I přesto, že Barry zjistil Wellsovo dlouho-urdžované tajemství, vypadá to, že stále uvidíme Toma Cavanagha ve druhé sérii...
Tom: Ten chlap je Reverse Flash. Takže zatímco oni vypráví Flashův příběh, stále potřebují temnotu, aby mohlo být světlo. Takže si nemyslím, že by Reverse Flash někam odcházel...

Nerdist: Je to skvělé vidět na Wellsovi humor, stejně jako to, že je hrozbou seriálu.
Tom: Tohle je skvělá věc - když uděláte cokoliv co je vtipné a oni to tam dají, dává mi to hodně víry. Protože si myslím, že skrytá zbraň naší show je, že to nezkoušíme brát příliš vážně.

Nerdist: Co se týče Reverse Flashe, viděl byste ho rád, kdyby se spojil s ostatní padouchy?
Tom: Ano, yeah. Myslím, že tohle je doménou tohoto žánru. A já to naprosto vítám. Nedávno jsme dělali upoutávku, kdy já a Mick Rory, Kapitán Cold a další parta lidí se spojili a bojovali jsme spolu. Byl jsem jak: Jooo, pojďme to přinést dál. Tolik jsme si to užili.

Nerdist: Zdáte se být velmi dobře obeznámen s komiksy. Kolik komiksů jste přečetl před podpisem na tuto roli?
Tom: Pokud jde o Flashe, myslel jsem si, že jsem velmi znalý. A pak jsem se potkal s těmito všemi lidmi a uvědomil jsem si, že jsem ten nejhloupější člověk v místnosti. (smích) Oni toho prostě ví strašně moc a jen tak to na vás vyklopí a vy jste pak jak: Huh? Cože?

Nerdist: Většinu této série jsi strávil tím, že většina fanoušků si myslela, že jsi Reverse Flash kvůli příjmení vaší postavy...
Rick: Každý se mě ptal, jestli jsem Reverse Flash. Všichni. Očividně s příjmením jako je Thawne, je tu obrovský prostor pro to, co by se mohlo stát. Prostě řekněme, že některé věci se dost velkým způsobem vyjasní. A na konci 1. série budete šokování jak něco.

Nerdist: Měl by se vrátit další sérii? Viděl bys rád Eddieho zpívat karaoke?
Rick: To bych velmi rád. Rád se připojím. (smích)

Nerdist: Jaká písnička by to byla?
Rick: Pravděpodobně "Waterloo" od Abby.

Nerdist: Vy a Barry máte mezi sebou skvělou chemii na obrazovce. Určitě jste viděla Twitter zaplněný #Snowbarry. Co si o tom myslíte? Ráda byste viděla, kdyby se jejich vztah vyvinul v nějaký romantický v určitém momentě?
Danielle: Myslím si, že by to bylo zajímavé vidět je ve vztahu. Oba jsou spojení tím, že nemůžou mít lásky, které chcou. A oni mají opravdu zvláštní spojení. Doufejme, že budeme mít šanci toto více prozkoumat.

Nerdist: Vy jste toho už udělali hodně, aniž byste si toho hodně řekli, ale tím způsobem jak se na sebe díváte a komunikujete řečí těla.
Danielle: ano a cítím se velmi šťastná. Navíc s Grantem se dělá velmi dobře.

Nerdist: Caitlin nám ukázala ohromnou sílu, když nechala odejít Ronnieho poté, co ho už jednou ztratila....
Danielle: Když odešel, bylo to mnohem víc klidnější. Protože nyní se vypořádává se svými věcmi. To je výzva a on to musí udělat svým vlastním způsobem. Očividně ona je smutná, že není s ním, ale ona to chápe.

Nerdist: Když jste se upsala k této roli, dělala jste nějaký komiksový průzkum?
Danielle: Trochu. Určitě jsem přečetla knížku o Flashovi, takže vím, co se děje.

Nerdist: Četla jste hodně o Killer Frost?
Danielle: Ne moc. Ještě tam nejsem. Mám velkou důvěru v scénaristy a věřím jim, takže spoléhám na to, že nám tyto věci představí. Ale jsem velmi nadšená o potenciálu Killer Frost.

Nerdist: Se spin-offem (Legends od Tomorrow) na obzoru, je tu více možností, že by se zde Killer Frost objevila?
Danielle: Já jsem velmi natěšená ohledně tohoto spin-offu. Podílejí se na něm opravdu skvělí lidé, které zbožňuji a bylo by skvělé je mít okolo a pokračovat s nimi v práci. Nejsem si jistá, jestli tento spin off znamená, že se tam Killer Frost brzy objeví. Myslím, že se to stane ve Flashovi a myslím, že se to stane dřív než si myslíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | E-mail | Web | 20. května 2015 v 21:01 | Reagovat

Finále bylo perfektní, tentokrát musím říct, že se mi líbilo více než finále 3. série Arrow. Jediné, co mě tak trochu zaráželo bylo, když se Eddie střelil, měla jsem z toho pocit, jako kdyby okopírovali scénu (jen s pár změnami) z finále 1. série Arrow Tommy/Laurel/Oliver versus Eddie/Iris/Barry. Jsem neskutečně ráda, že se Tom Cavanagh vrátí, bez něj by to nebylo ono. Na 2. sérii se už neskutečně těším a co se týče Killer Frost, Caitlin mám ráda, takže představa, že by měla skončit jako záporačka mě zatím moc netěší :-D ale tak uvidíme, jak se s tím poperou.

2 theflashmaniak theflashmaniak | Web | 20. května 2015 v 21:09 | Reagovat

[1]: já jsem hlavně nemohla uvěřit, že by zemřel, ale nechci to teď víc rozepisovat. Zítra bych o tom chtěla napsat článek s mými dojmy a hlavně spoustou vyvolaných otázek, které ve mě finále zanechalo :D

3 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | E-mail | Web | 20. května 2015 v 21:19 | Reagovat

[2]: No mě to nijak nevadilo, Eddie mi sice nijak nevadil, ale zase jsem ho nijak extra ráda neměla :-D Takže mě to zanechalo celkem chladnou. Ale šok to byl, fakt jsem to nečekala.

4 theflashmaniak theflashmaniak | Web | 20. května 2015 v 21:59 | Reagovat

[3]: no tak já taky extra nepatřila do jeho fanclubu, ale překvapení to bylo velký...a celkově ten díl je jedno velký WTF :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama