Komentáře

1 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | E-mail | Web | 24. května 2015 v 10:46 | Reagovat

Konečně jsem si našla trochu času, abych se k tomuhle článku rozepsala :) Pojedu podle tvých bodů, abych na něco nezapomněla :-D

Že se Barry vydá do minulosti, tak na to jsem čekala snad celou sérii, takže konečně :-D Jediná věc, která mi na tom jeho plánu zachránit matku přišla dost divná bylo to, jak všichni byli v pohodě s tím, že tím vlastně Barry změní komplet celou budoucnost. Teda, až na Cisca, tomu jedinému to přišlo jako hodně blbý nápad. A i když bylo od začátku zřejmé, že Barry nakonec svou mámu nezachrání, pořád jsem si říkala, co kdyby náhodou... Když běžel do minulosti a promítali se mu tam ty obrazy z budoucnosti bylo tam dost zajímavých věcí, Killer Frost tak ta byla jasná, jsem fakt zvědavá, jak se k tomuhle alter egu Caitlin nakonec dostane a proč si tuhle cestu zvolí. Barry ve vězení, taky dost zajímavé, jsem zvědavá jestli i tohle nakonec uvidíme. No a socha Flashe, tak ještě aby se jí v budoucnosti nedočkal, když jim pořád zachraňuje zadky.

Jak už jsem psala v jednom ze svých předchozích komentářů, smrt Eddieho mě sice šokovala, protože tohle jsem fakt nečekala, ale nijak mě nezasáhla, Eddie na mě už od začátku působí tak nijak, nevadil mi ani jsem ho extra ráda neměla. Je sice fajn, že se Eddie nakonec vzchopil a stal se hrdinou (i když, jak se to vezme, vzhledem k tomu, co se stalo potom), ale moc si to zřejmě nepromyslel, protože Reverse Flashe sice zničil, protože ten se vůbec nenarodil, ale otevřel červí díru. Co se týká logiky téhle scény, je jasné, že když se Eddie zastřelil Reverse Flash se nikdy nenarodil, ale v případě, že se nikdy nenarodil, nemohl z budoucnosti cestovat do minulosti a zabít matku Barryho, ne? Uvažuju nad tím od chvíle, kdy finále skončilo a z tohohle člověka opravdu akorát rozbolí hlava. Ještě bych to chápala tak, že se to tvůrci rozhodli vyřešit tím, že Eddie změnil obrovský koloběh událostí, což zapříčinilo vytvoření červí díry. No každopádně jsem zvědavá na další sérii, tyhle hrátky s časem nikdy nedopadnou moc dobře, vždycky se najde něco, co nesedí a nedává smysl, leda, že by to měli tvůrci hodně dobře promyšlené.

Vím, že z Cisca má být podle komiksů Vibe, takže tohle jsem čekala už od chvíle, kdy si začal poprvé vzpomínat na to, jak ho Wellse zabil a doufám, že tu jeho schopnost do seriálu více zakomponují, protože by to bylo rozhodně zajímavé. A scéna Wellse/Cisco perfektní.

2 theflashmaniak theflashmaniak | Web | 10. června 2015 v 20:42 | Reagovat

[1]: Promiň, že ti odpovídám až teď. Nějak jsem to nestíhala a neodhodlala ti konečně odepsat :D Přejdu rovnou k tomu Edddiemu. Nad tím celou dobu přemýšlím, jestli teda změnil vývoj událostí, jenže ve hře je pořád ten prsten Reverse Flashe, takže je třeba možné, že nakonec Reverse Flash přece jen bude zase nějak zrozen. Já hlavně nechci přijít o Toma Cavanagha, který je naprosto úžasný! Nicméně, abychom se dobrali odpovědí, tak si musíme počkat na další sérii, což asi nevydržím, takže snad něco už víc prozradí na ComicConu :D Věř mi, že jsem vůbec netušila ,že by Caitlin a Cisco mohli mít taky nějakou schopnost , takže to pro mě bylo překvapení :D Ale hrozně se na to těším :) Mimochodem neznáš nějakou stránku s komiksama, třeba online, kde by se dali přečíst? U nás v Brně v knihovně nic pořádně nemají a komiks bych si určitě chtěla přečíst :)

3 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | E-mail | Web | 14. června 2015 v 12:08 | Reagovat

[2]: Já o něho taky nechci přijít! A jsem moc ráda, že potvrdili, že se Tom ve 2. sérii objeví ať už je to teda v jakékoliv formě.

Bohužel, o žádné takové stránce nevím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.