Květen 2015

Personal photos #001

28. května 2015 v 20:53 | theflashmaniak |  Photogallery

Galerii postupně doplňuji. Nahrála jsem nejnovější fotky z instagramu. Pod každou fotkou si můžete přečíst i popisek. :)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

The Flash | Secret's Out Trailer | The CW

28. května 2015 v 18:24 | theflashmaniak |  The Flash >> 1.season >> Promo
Po delší době se opět ozývám :) Stanice CW na svém oficiálním youtube kanálu vypustila do světa nové promo Flashe s Arrow. Nejedná se o žádné nové scény, pouze láká diváky, že budou tyto seriály přes léto opakovat :)


Co nám přinesla poslední epizoda?

21. května 2015 v 22:03 | theflashmaniak

Věřím, že většina z vás už se dívalo na poslední díl Flashe. Ti, kteří ještě ne, tak jim doporučuji nečíst si tento článek, který obsahuje dost spoilerů. Tento článek by měl být shrnutím a hlavně plných otázek (ke kterým nevím odpověď, ale s vámi možná něčeho docílíme), které se ve finální epizodě objevily.

1. Barry se vydal do minulosti
Ano. Barry se vydal do minulosti zachránit svou matku. První věcí, kterou jsme mohli vidět bylo, že když Barry narušil časoprostorovou kontinuitu, viděl kolem sebe vzpomínky z dětství, přítomnosti a hlavně BUDOUCNOSTI. Barry v minulosti nakonec nezachránil svou matku, což mu naznačilo i jeho budoucí já, aby se do toho nevměšoval.


2. Budoucnost
Jak už jsem zmínila v předchozím bodě, Flash nahlídl po kouskách do budoucnosti. A co nám to přineslo? Měli jsme možnost vidět Flash muzeum, které bude na jeho počet postaveno. Dále jsme viděli Barryho ve vězení, kdy není jako vždy návštěvou u svého otce, ale neopak on sám je uvězněn. A za třetí se nám objevila nová postava a to Killer Frost, což bude Caitlinino alter ego.


3. Smrt Eddiho a Reverse Flashe
Jako největší hrdina vyšel z posledního dílu Eddie Thawne (Rick Cosnett), který se pro všechny obětoval a zabil se. Logicky to dává smysl, jelikož když zemře Eddie, nemůže se narodit Reverse Flashe. Tudíž, oba dva zemřou, ale vyvstává jeden důležitý moment. Když červí díra začne vztahovat Eddieho k sobě, Eddie má na krku prsten Reverse Flashe. Nastává otázka, kde se ten prsten najednou u něho objevil a jaký nakonec bude mít pro něho význam.


4. Rip Hunter, Hawkgirl
Ve finálové části jsme měli možnosti slyšet či vidět o nových postavách. Reverse Flash zmínil Ripa Huntera, který se objeví ve spin off Flashe/Arrow Legends of Tomorrow. Rip Hunter je z budoucnosti, cestuje časem a jeho prací je zajištění bezpečnosti časoprostoru. Jeho původ a pravé jméno je přísně střeženo tajemstvím, aby tak byl chráněn před svými nepřáteli. Také jsme ke konci epizody mohli záhlédnout Hawkgirl (taktéž se objeví ve spin offu). Hawkgirl je suer hrdinkou, která využívá Nth. Metal technologii (opravdu se mě neptejte, co to znamená, sama moc nevím :D) k létání a také používá palcát.


5. Cisco má schopnosti?
Další podstatnou informací je ta, že Cisco má také "super" schopnost. Dokáže vnímat časoprostorrové změny a znát jejich průběh jak to vypadalo, než bylo změněno. Tohle jsem zrovna nečekala, že by to mohla být nějaká schopnost. Nicméně jsem zvědavá, jak se bude jeho cesta vyvíjet :)

Jaké jsou tedy vaše dojmy z poslední epizody?

Variety Magazine 2015

20. května 2015 v 23:20 | theflashmaniak |  Photogallery

Jelikož se mi podařilo založit galerii k tomuto blogu, musela jsem hned nahrát nejnovější fotky. Grant Gustin nafotil nový shoot pro Variety Magazine a také se objevil na titulní straně. Společně s ním je tam i výkonný producent Greg Berlanti, který stojí za vznikem Flashe a také nového seriálu SuperGirl, na který se můžeme těšit na podzim. V SuperGirl si zahraje Grantova kolegyně Melissa Benoist, která je takté na titulce :)

image host image host image host image host image host
Grantu Gustin >> Photoshoots >> Variety Magazine [68x]

EXCLUSIVE: GRANT GUSTIN AND THE FLASH CAST LOOK AHEAD TO SEASON 2!

20. května 2015 v 20:26 | theflashmaniak |  Interviews

Přeložila jsem pro vás článek s herci Flashe ze stránky nerdist.com. V rozhovorech se dozvíte o velkém finále první série a menší naťukávky o sérii druhé.

Nerdist: Barry si prošel úžasnou cestou tuto sérii. Jak se blížíme ke konci, co ho motivuje? Je to v první řadě vražda jeho matky?
Grant: Barry je někdo, kdo očividně nosí své srdce na dlani. Alespoň tak ho zobrazuji. (smích) To je to, co v konečném důsledku je základem a hnacím motorem Barryho. Ale teď má ve svém životě Caitlin a má Cisca. On je tu pro ně také a mnohokrát ho popohánějí v dané situaci. Záleží na tom, na co se soustředí, co je přímo před ním. Ale co neustále Barryho popohání je naleznutí Reverse-Flashe, být na něj připravený, být dost silný, aby se mu postavil a pochopil, co se stalo a proč se to stalo.

Nerdist: Jakmile se tyto otázky zodpoví, bude se muset Barry předefinovat?
Grant: Takhle to v televizních seriálech obecně funguje. Bude tu nový motiv a tón. Jsem si jistý, že Barry najde větší důvěru a bude o krok blíž tomu Fashovi, kterého známe z komisků.

Nerdist: Bude v show více karaoke? Pokud ano, mluvíme tu o Saturday Night Fever nebo Xanada soundtrack?
Grant: (smích) Jakýkoliv John Travolta...Já nevím, ale doufám v to. Tohle byla určitě jedna z mých oblíbených epizod. Doufám, že tohoto uděláme ještě hodně ve 2.sérii.

CAST

20. května 2015 v 18:20 | theflashmaniak

Obsazení:
Grant Gustin - Barry Allen (The Flash)
Jesse L. Martin - Joe West
Candice Patton - Iris West
Rick Cosnett - Eddie Thawne
Tom Canavagh - Harison Wells (Reverse Flash)
Danielle Panabaker - Caitlin Snow
John Wesley Ship - Henry Allen
Robbie Amell - Ronnie Raymond (Firestorm)

JESSE L. MARTIN

20. května 2015 v 17:22 | theflashmaniak
Jméno: Jesse Lamont Watkins
Datum narození: 18.ledna 1969

Jesse patřil dlouhou dobu mezi stydlivé děti, protože nerad mluvil se svým silným jižanským přízvukem. Tuto zábranu překonal, když ho jeho učitel obsadil ve školním dramatickém kroužku do role pastora ve hře The Golden Goose, v níž svůj přízvuk s úspěchem upltanil. Jednalo se také o Jesseho první hereckou zkušenost. V následujících letech navštěvoval nejrůznější střední i vysoké umělecké školy a jeden rok byl dokonce zvolen za nejtalentovanějšího ve své třídě.

Po vystudování zkoušel štěstí v místních divadlech, telenovelách a reklamách, což mu ovšem na živobytí nestačilo, proto si ve stejné době přivdělával prací v nejrůznějších reastauracích ve městě. Během zaměstnání v Moondance Diner se v podstatě náhodou dostal k jedné ze svých nejznáměnšjích rolí - v téže restauraci pracoval Jonathan Larson, který hledal obsazení do muzikálu Rent. Pěvecké nadání Jessemu nechybělo a posléze nastoupil v newyorském divadle v roli Toma Collinse, homosexuálního počítačového génia a učitele filosofie.

Dílčí role v nejrůznějších seriálech na sebe nenechaly dlouho čekat, protože se Jese objevil naprříklad v Ally McBealové nebo v Reastaurantu. Během let 1999 až 2008 ztvárňoval detektiva Eda Greena v seriálu Právo a pořádek.

zdroj: csfd

CARLOS VALDÉS

20. května 2015 v 17:12 | theflashmaniak
Jméno: Carlos Valdes
Datum narození: 20.dubna 1989

V pěti letech se přestěhoval z Kolumbie do Miami. Poté se opět přestěhoval do Georgie. Mezi lety 2009 a 2011 se podílel na divadelních inscenacích High School Musical a The WEdding Singer. Od března 2012 do března 2014 hráli Andreje v muzikálu Once, kde hrál na klavír, kytaru, ukuele a bicí. V roce 2014 byl muzikál nominován na Tony Awards. V roce 2014 se objevil v seriálu Arrow a posléze se stal jednou z hlavních postav v seriálu Flash, kde ztvárňuje postavu Cisca.

DANIELLE PANABAKER

20. května 2015 v 17:02 | theflashmaniak
Jméno: Danielle Nicole Panabaker
Datum narození: 19.září 1987

Danielle se prosadila díky rolím v televizních seriálech z produkce CBS, NBC a Disneyho, čímž si získala pozornost teenagerského publika. Filmy z produkce HBO zase na druhou stranu upoutala kritiky a dospělejší diváky. Střední školu vystudovala předčasně ve 14 letech a v červnu 2007 úspěšně vystudovala anglickou literaturu na Univerzitě v Kalifornii. K herectví se dostala přes divadlo, kde spolu se svou mladší sestrou Kay účinkovala často v představeních.

V roce 2005 se objevila hned ve dvou žánrově podobných snímcích Super střední a Tvoje, Moje a naše. Oddychové a nenáročné komedie se rozhodla na chvíli opustit a využila nebídky, která se neodmítá. Podle jejich slov pro ni zatím nejlepší zkušeností byla možnost si zahrát v hvězdně obsazeném dramatu - minisérii Zanik Empire Falls.

zdroj: csfd

TOM CAVANAGH

20. května 2015 v 16:49 | theflashmaniak
Jméno: Thomas Patrick "Tom" Cavanagh
Datum narození: 26.října 1963

Tom se narodil jako druhé dítě z pěti sourozenců. V šesti letech se jeho rodina přestěhovala do Ghany v Africe. Do Kanady se vrátili, když Tom nastupoval na střední školu v Lennoxville, kde dále studoval na tamní univerzitě. Během univerzitního života se začal zajímat o divadlo a sport (lední hokej a basketball).

Zájem o divadlo ho přivedl až k prvním rolím v seriálu Providence a Ed, za kterou byl nominován na Golden Globe a TV Guide Awards v roce 2001. Důležitým mezníkem jeho kariéry bylo hostování v seriálu Scrubs v letech 2002, 2003 a dvou dílech v roce 2004. V následujících letech si zahrál hlavní roli v seriálu Love Monkey a objevil se v seriálech Eli Stone a Trust Me.

V roce 2004 se oženil s Maureen Grise. Pár má dceru a dva syny.

zdroj: csfd

RICK COSNETT

20. května 2015 v 16:38 | theflashmaniak
Jméno: Richard James "Rick" Cosnett
Datum narození: 6.dubna 1983

Rick Cosnett vyrůstal v Zimbabwe, kde se také narodil. Poté se přestěhoval do Austrálie, kde studoval hereckou školu. Nyní žije v Los Angeles v Americe. Jeho práce začala v divadle, poté se rozšířila na filmy, televizi a režírování. Má dvě sestry a jeho bratranec je Hugh Grant. Rick hrál v seriálu The Vampire Diaries, kde ztvárnil roli doktora WEse Maxfielda. V seriálu Flash ztvárnil policistu Edieho.

CANDICE PATTON

20. května 2015 v 16:29 | theflashmaniak
Jméno: Candice Kristina Patton
Datum narození: 24.června 1988

Candice se narodila v Jacksonu, státě Mississippi, ale vyrostla v Texasu. Navštěvovala univerzitu v Dallasu. Účastnila se spousty castingu včetně castingu na seriál Báječní a bohatí. Candice obdržela roli v televizním seriálu Sorority Forever. Epizodně se objevila ve spoustě dalších seriálů jako jsou například Chirurgové, Hrdinové nebo Castle na zabití. Největší úspěchu ovšem zaznamenala až v seriálu Flash, kde ztvárnila postavu Iris West.

GRANT GUSTIN

20. května 2015 v 16:05 | theflashmaniak
Jméno: Thomas Grant Gustin
Datum narození: 14.ledna 1990

Grant Gustin se narodil ve Virginii. Během středoškolských studií navštěvoval program pro muzikálové divadlo na Governor School for the Arts v rodném Norfolku. Po střední škole nastoupil na Elon University v Severní Karolíne, kde dva roky pokračoval ve studiu muzikálového divadla. Školy nechal poté, co mu byla nabídnuta role Baby Johna v broadwayském revival turné muzikálu West Side Story, kde poté vystupoval celý rok.

Do podvědomí televzizních diváku se zapsal rolí v seriálu Glee. Jeho začínající herecká kariéra pokračovala v televizním filmu Mother's Nightmare a v neposlední řadě byl také obsazen do seriálu Arrow, kde se objevil v roli forenzního vědce Barryho Allena. Původně se mlě objevit jen ve třech epizodách a ta poslední měla sloužit jako příprava pro spin-off seriálu Flash.

The Flash Season 2 Teaser

20. května 2015 v 15:30 | theflashmaniak |  The Flash >> Preview
Výkonní producenti Greg Berlanti a Andrew Kreisberg lákají fanoušky na 2.sérii. Na video se klidně můžete podívat, žádné spoiler scény video neobsahuje :)


1x23 "Fast Enough" Season Finale DOWNLOAD

20. května 2015 v 13:00 | theflashmaniak |  The Flash >> 1.season >> Download


Sledovanost: 3 710 000

Promotional Images Season 1 - part 3

19. května 2015 v 18:51 | theflashmaniak |  The Flash >> Promoshoot

Těsně před koncem 1.série se objevily další dvě nové promo fotky s Grantem Gustinem alias Flashem :)

image host image host

Promotional Images Season 1 - part 2

19. května 2015 v 18:45 | theflashmaniak |  The Flash >> Promoshoot

Druhá várka promo fotek ke 2.sérii. Tyhle jsou úplně skvělé a navíc tu jsou fotky nejen Flashe, ale i ostatních super hrdinů/padouchů :)

image host image host image host image host

Promotional Images Season 1

19. května 2015 v 18:37 | theflashmaniak |  The Flash >> Promoshoot

První promo fotky k 1 sérii

image host image host image host image host

The Flash | Fast Enough Clip | The CW

19. května 2015 v 17:09 | theflashmaniak |  The Flash >> Preview
Ukázka z dnešní - zítřejší epizody s Barrym a Reverse Flashem.


THE FLASH

19. května 2015 v 17:08 | theflashmaniak

The Flash
(základní informace o seriálu Flash)

News & Spoilers
(novinky o seriálu)

Promo (1.season / 2.season)
(proma k jednotlivým dílům serálu)

(ukázky z jednotlivých dílů)

Deleted Scenes
(vymazené scény ze seriálu)

Download (1.season / 2.season)
(stahujte si nejnovější díly Flashe)

Videos
(různá videa, rozhovory atd.)